We wtorek po Wielkanocy, 19 kwietnia 2022 r., maturzyści Archidiecezji Łódzkiej pojechali do Częstochowy, aby prosić swoją Matkę o wsparcie – tak bardzo potrzebne – w czasie składania przez nich egzaminów dojrzałości. Podobnie i w tym roku maturzyści z naszej szkoły zawierzyli się przed obliczem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.

https://2025.technika.perspektywy.pl/rankingi/ranking-lodzki
Wydarzenia
- Dzień Dziecka w ZSG-T
- ZSG-T objęte patronatem naukowym Wojskowej Akademii Technicznej
- 3D na wycieczce integracyjnej
- Wycieczka do Wieliczki
- Kurs pilarz – drwal
- Wyjazd integracyjny klasy 2B
- Informatycy z ZSG-T w świecie filmu! | Wrocław & DaVinci Resolve
- Uroczyste zakończenie nauki uczniów klas piątych
- Dzień Geografa i Światowy Dzień Ziemi
- Udział w XII Szkolnym Biegu na Orientację










