Prosimy o wsparcie dla naszych zdolnych uczniów.

Każda osoba rozliczająca swój PIT może przekazać 1% swojego podatku naszym zdolnym uczniom z niezamożnych rodzin. Nasza szkoła współpracuje z Fundacją Świętego Mikołaja, dzięki czemu możemy gromadzić w ten sposób pieniądze, które w 100% (bez potrąceń i prowizji) trafią w postaci stypendiów do naszych uczniów. Bardzo prosimy o Państwa wsparcie!

Aby przekazać 1% podatku na stypendia w naszej szkole wystarczy:

· wpisać w deklaracji PIT KRS Fundacji Świętego Mikołaja: KRS 0000126602

· w informacjach uzupełniających w deklaracji uzupełnić pole cel szczegółowy:

ZESPÓŁ SZKÓŁ GEODEZYJNO-TECHNICZNYCH W ŁODZI, UL. SKRZYDLATA 15

· Mogą Państwo skorzystać z darmowego programu do wypełniania PIT, w którym wskazany jest już nr KRS Fundacji Świętego Mikołaja (wystarczy wypełnić cel szczegółowy), https://program.pity365.pl/mikolaj

Pandemia Covid-19 wszystkich mocno doświadczyła, a także wpłynęła na pogłębienie nierówności edukacyjnych. Szkoła chce pomóc zdolnym uczniom z niezamożnych rodzin poprzez stypendia. Stypendium dla takiego ucznia to szansa, aby mógł rozwijać swoje talenty, kupił niezbędne materiały, opłacił udział w zajęciach, czy kursach. Tylko w ten sposób nie stracimy ukrytego w dzieciach potencjału i pomożemy im rozwijać skrzydła. Stypendium to także szansa, aby niezamożny uczeń mógł w przyszłości stać się mądrym dorosłym, a swoją wiedzą i umiejętnościami zaczął służyć swojej społeczności.

Bardzo prosimy o pomoc i przekazanie 1% podatku na stypendia w naszej szkole!