Wierzysz w Św. Mikołaja?

Zostań jego pomocnikiem.

Od 3 lat współpracujemy z Fundacją Świętego Mikołaja, której misją jest pomaganie potrzebującym.

Aktualnie najważniejszym projektem Fundacji są stypendia dzięki którym zdolni, zaangażowani społecznie uczniowie z niezamożnych rodzin otrzymują szansę na rozwój swoich zainteresowań i pasji. Zespół Szkół Geodezyjno-Technicznych uczestniczy w tym programie. Mamy już kiltu stypendystów.

Prosimy o wsparcie finansowe naszych działań.

Staramy się zgromadzić jak największą kwotę, aby kolejni NASI UCZNIOWIE mogli dzięki stypendium spełniać swoje marzenia.

Do 19 września trwa akcja „Na dobry początek”. W ramach tej inicjatywy Fundacja Świętego Mikołaja podwoi każdą złotówkę, którą szkoła zbierze na swoim stypendialnym subkoncie. Jest mało czasu, ale nawet jeśli przekroczymy ten termin, żadna złotówka nie zmarnuje się. Wykorzystamy zebrane pieniądze do wypłaty kolejnych stypendiów w późniejszym czasie.

Wpłat na szkolne subkonto można dokonać przez stronę Fundacji:

https://stypendia.mikolaj.org.pl/szkoly-w-programie/profil/zespol-szkol-geodezyjno-technicznych-w-lodzi-23823

Serdecznie Państwu dziękuję i pozdrawiam -Jolanta Markiewicz, pedagog

Nasi uczniowie spełniają marzenia.

W roku szkolnym 2021/2022 dzięki wsparciu Fundacji Św. Mikołaja kolejny nasz uczeń może realizować swoje plany i marzenia.

Środki otrzymane w ramach stypendium są wykorzystywane przez naszych stypendystów do rozwijania własnych talentów, zainteresowań i pasji oraz wspomagają ich w bieżącej nauce. Bardzo się cieszymy z tego stypendium i wierzymy, że będzie ono motywacją dla młodzieży z ZSGT do starania się o przyznanie środków w kolejnych edycjach, a przede wszystkim do samodoskonalenia oraz podejmowania działań na rzecz ważnych celów i dobra wspólnego.