1 kwietnia odbył w naszej szkole się marsz na orientację, którego celem była zbiórka pieniędzy na pomoc dzieciom z Ukrainy. W marszu wzięło udział 140 uczniów i uczennic. Przedsięwzięcie zostało przygotowane przez szkolny Klub wolontariatu współpracujący z Fundacją Św. Mikołaja- Julkę Freier, Weronikę Reksulak, Natalię Kotkowską, Matyldę Wieczorek, Artura Urbaniaka, Dawida Bujnowicza, Kubę Gajzlera, Szymona Tucholskiego, Kubę Grzegorzewskiego, Antka Birenata, Weronikę Knapińska, Amelię Michalak, Mateusza Kamińskiego i Oskara Gniadka .

Zawodnicy mieli do pokonania skomplikowaną trasę, a po drodze rozwiązywali trudne zadania. Pogoda w czasie marszu co prawda nie dopisała, ale była to, poza szczytnym celem, okazja do kreatywnej zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Zwycięzcy marszu otrzymają cenne nagrody- karnety na siłownię, bony prezentowe i bilety do kina.

Na podium znaleźli się:

· w kategorii chłopcy I miejsce: Krystian Mierzejewski i Antek Karp II miejsce: Maciej Wołowicz III miejsce: Paweł Bystroński

· w kategorii dziewczęta: I miejsce: Oliwia Lickowska II miejsce: Agata Sobczak III miejsce: Paulina Kosińska i Paulina Woźniak

W kategorii zespołowej zwyciężyła klasa 3gc, która będzie mogła wybrać się na kręgle do GraKuli.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom marszu.