W dniu 29.10.2021 odbył się XXIII memoriał Stanisława Jagiełły w biegu na orientację. Tradycyjnie w przededniu Święta Zmarłych zawody dedykowane są utrwaleniu pamięci wieloletniego nauczyciela naszej szkoły. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, klasa 3 PB przy pomocy nauczycieli: Moniki Kosakowskiej, Piotra Przybycina, Marcina Pękali, Sebastiana Sadowskiego i Piotra Stasiaka zorganizowała nasze mistrzostwa szkoły w biegu na orientację.

Przy wspaniałej pogodzie rywalizowało 93 uczniów i uczennic z niemal wszystkich klas. Wśród dziewcząt zwyciężyła Matylda Wieczorek 3 PA, przed Wiktorią Kram 4 GL i Natalią Kotkowską 3 PA. Mistrzem wśród chłopców został Krzysztof Wolski z 4 GEO o siedem sekund wyprzedzając Adama Kotusa z 3 PC, trzeci był Bartosz Tarczyński z 3 PA. Zespołowo zawody zwyciężyła klasa 3 PA, przed 4 GEO i 1 A. W piątek 5.11 zostaną wręczone zwycięzcom nagrody.