25 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Najpierw przyszli uczniowie uczęszczający do klas po szkole podstawowej, a potem klasy starsze. Części oficjalne, podczas których pani Dyrektor wręczyła wyjątkowo dużo świadectw z wyróżnieniem oraz nagrody, odbyła się na świeżym powietrzu. Potem były jeszcze krótkie spotkania z wychowawcami, które zamknęły ten nietypowy rok szkolny. A teraz już pora na odpoczynek i udane wakacje!

https://2025.technika.perspektywy.pl/rankingi/ranking-lodzki
Wydarzenia
- Dzień Dziecka w ZSG-T
- ZSG-T objęte patronatem naukowym Wojskowej Akademii Technicznej
- 3D na wycieczce integracyjnej
- Wycieczka do Wieliczki
- Kurs pilarz – drwal
- Wyjazd integracyjny klasy 2B
- Informatycy z ZSG-T w świecie filmu! | Wrocław & DaVinci Resolve
- Uroczyste zakończenie nauki uczniów klas piątych
- Dzień Geografa i Światowy Dzień Ziemi
- Udział w XII Szkolnym Biegu na Orientację
























