W dniu 15.12.2023 odbyło się rozdanie nagród wojewódzkiego konkursu 'Łódzkie na mapach’. W wydarzeniu tym uczestniczyli nagrodzeni przez jury uczniowie klasy 5PA. 3. miejsce zajął Mateusz Kamiński, natomiast wyróżnienia otrzymali: Julia Frejer, Weronika Knapińska, Karolina Jaworska, Wiktor Małachowski oraz Krystian Rutkowski. Prace naszych uczniów dotyczyły miejsc, które odwiedzić można w Łodzi, jak i na terenie całego województwa. Serdecznie gratulujemy!

https://2025.technika.perspektywy.pl/rankingi/ranking-lodzki
Wydarzenia
- Dzień Dziecka w ZSG-T
- ZSG-T objęte patronatem naukowym Wojskowej Akademii Technicznej
- 3D na wycieczce integracyjnej
- Wycieczka do Wieliczki
- Kurs pilarz – drwal
- Wyjazd integracyjny klasy 2B
- Informatycy z ZSG-T w świecie filmu! | Wrocław & DaVinci Resolve
- Uroczyste zakończenie nauki uczniów klas piątych
- Dzień Geografa i Światowy Dzień Ziemi
- Udział w XII Szkolnym Biegu na Orientację







