Jak co roku, w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny „Sybir oczami młodych”. Jego najważniejszym celem jest poszerzanie wiedzy o losach Sybiraków oraz kształtowanie postaw patriotycznych. Uczestnicy konkursu wykonali bardzo ciekawe prace plastyczne, nawiązujące do utworów poetyckich polskich Sybiraków. Pierwsze miejsce w tegorocznym konkursie zajęła Aleksandra Słupczyńska z kl. IV GL, drugie – Julia Freier z kl. III PA, a trzecie miejsce zostało przyznane ex aequo Karolinie Jaworskiej z kl. III PA i Zofii Strycharskiej z kl. III PB. Jury przyznało również wyróżnienia. Otrzymali je: Roksana Kubiak (kl. III PA), Amelia Michalak (III PA) i Hubert Wielądek (IV geo). Oficjalne podsumowanie konkursu odbędzie się podczas uroczystości „Pieśń ujdzie cało”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a nagrodzonym – serdecznie gratulujemy!