Przed rozpoczęciem praktyk zawodowych uczniowie klasy 3D postanowili spędzić wspólnie czas w nieco inny sposób i wraz z wychowawcą wybrali się na kręgle.
Na torach nie brakowało emocji, sportowej rywalizacji i pomysłowości – uczniowie testowali najróżniejsze techniki, aby strącić jak najwięcej kręgli. Towarzyszyło temu mnóstwo śmiechu, dobrej energii i świetnej zabawy, która stała się doskonałą okazją do integracji i wspólnego spędzenia czasu poza szkolnymi murami.
Dla niektórych emocji było jednak wciąż za mało, dlatego po zakończonych rozgrywkach na kręgielni przenieśli się jeszcze do strefy cymbergaja, gdzie rywalizacja trwała dalej.



