13 maja 2026 r. uczniowie klas 4a i 4e uczestniczyli w ostatniej wycieczce realizowanej w ramach projektu unijnego „Nowocześni Zawodowcy – wsparcie ZSG-T w Łodzi”. Tym razem odwiedziliśmy niezwykłe miejsce – Kopalnia Soli „Wieliczka”.
Podczas wyjazdu uczniowie mieli okazję zwiedzić zabytkowe podziemia kopalni, poznać jej historię oraz zobaczyć imponujące solne komory i rzeźby.
Wszyscy wrócili zadowoleni, pełni pozytywnych wrażeń i niezapomnianych wspomnień.







