W dniach 19 – 25.04.2026 r. w Nadleśnictwie Grotniki nasi uczniowie – przyszli leśnicy, wzięli udział w kursie pilarz-drwal, organizowanym przez Stowarzyszenie Instruktorów Obsługi Maszyn Ogrodniczych i Leśnych. Intensywny tydzień pełen nauki i praktycznych ćwiczeń pod okiem profesjonalnych Instruktorów, zakończył się egzaminem i uzyskaniem dodatkowych uprawnień.

Gratulujemy wszystkim leśnikom!