13 listopada reprezentacja ZSGT zajęła 3 miejsce w zawodach strzeleckich z karabinu pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości, które były także mistrzostwami szkół ponadpodstawowych z Łodzi. W skład zespołu pod opieką p. Piotra Stasiaka weszło sześcioro reprezentantów: Maria Iwańska 1e, Sara Kaźmierczak 2e, Izabela Frątczak 4ac, Ignacy Wojtczak 1c, Tymon Jędrzejczak 2d, Jan Suszek 4ac. Indywidualnie w swoich kategoriach najlepiej wypadli: Ignacy Wojtczak – 5 miejsce, Tymon Jędrzejczak – 6 miejsce, Izabela Frątczak -9 miejsce i p. Piotr Stasiak -2 miejsce. Organizatorami imprezy były: Szkolny Związek Sportowy, Łódzki Związek Strzelectwa Sportowego i 47 Liceum Ogólnokształcące. Ponadto w niedzielnych zawodach organizowanych przez Starostę Rawskiego 2 miejsce w kategorii juniorów zdobyła Maria Iwańska 1e.