10 listopada, podczas obchodów Święta Niepodległości, cykliczną uroczystość „Pieśń ujdzie cało” uświetniło wielu gości, w tym liczna grupa Sybiraków. Spotkanie rozpoczęliśmy zaśpiewaniem hymnu Polski o symbolicznej godzinie 11.11. W ramach akcji „Szkoła do hymnu” także uczniowie i nauczyciele będący w salach lekcyjnych zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. Następnie klasa 2E pod opieką p. Urszuli Błoch przedstawiła program artystyczny, który bardzo wzruszył zaproszonych gości. Nie brakło oczywiście wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych, a na koniec nasi goście mieli możliwość porozmawiania przy małym poczęstunku. W organizację całości uroczystości bardzo aktywnie włączyli się uczniowie klas: 2D, 2C i 2B wraz z wychowawcami.

https://2025.technika.perspektywy.pl/rankingi/ranking-lodzki
Wydarzenia
- Dzień Dziecka w ZSG-T
- ZSG-T objęte patronatem naukowym Wojskowej Akademii Technicznej
- 3D na wycieczce integracyjnej
- Wycieczka do Wieliczki
- Kurs pilarz – drwal
- Wyjazd integracyjny klasy 2B
- Informatycy z ZSG-T w świecie filmu! | Wrocław & DaVinci Resolve
- Uroczyste zakończenie nauki uczniów klas piątych
- Dzień Geografa i Światowy Dzień Ziemi
- Udział w XII Szkolnym Biegu na Orientację

















