W dniu 18 października klasa 5PB wybrała się do Warszawy na Dzień Edukacji Finansowej na Giełdę Papierów Wartościowych. Uczniowie wzięli udział w debacie eksperckiej „Czego Jan się nie nauczy tego Jaś nie będzie umiał? W poszukiwaniu Domowej Strategii Edukacji Finansowej” oraz w panelu „Jak świadomie inwestować na giełdzie?” Ten ostatni panel uczniom spodobał się najbardziej, a to świadczy dobrze o przyszłości naszych uczniów.

https://2025.technika.perspektywy.pl/rankingi/ranking-lodzki
Wydarzenia
- Dzień Dziecka w ZSG-T
- ZSG-T objęte patronatem naukowym Wojskowej Akademii Technicznej
- 3D na wycieczce integracyjnej
- Wycieczka do Wieliczki
- Kurs pilarz – drwal
- Wyjazd integracyjny klasy 2B
- Informatycy z ZSG-T w świecie filmu! | Wrocław & DaVinci Resolve
- Uroczyste zakończenie nauki uczniów klas piątych
- Dzień Geografa i Światowy Dzień Ziemi
- Udział w XII Szkolnym Biegu na Orientację




