W dniu 07.03.2023 uczniowie trzeciej klasy geodezyjnej udali się na wycieczkę zawodową do Łódzkiego Ośrodka Geodezji. Młodzież zwiedzała archiwum i zapoznała się z zasadami udostępniania materiałów z zasobu geodezyjnego i kartograficznego, wydawania wypisów z ewidencji gruntów i budynków czy map do celów lokalizacji.
Udział w wydarzeniu pozwolił uczniom zdobyć nowe doświadczenia, poszerzyć horyzonty i pogłębić wiedzę o geodezji.
- Strona główna
- Aktualności
- O szkole
- Rekrutacja
- Projekty
- PROGRAM OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ NA LATA 2025-2026
- Nowe komputery przenośne (laptopy, laptopy przeglądarkowe) oraz tablety do dyspozycji uczniów
- Innowacyjna przestrzeń edukacyjna
- Nowe cele – nowe możliwości
- Nowocześni Zawodowcy – wsparcie ZSG-T w Łodzi
- Program Edukacji Ekologicznej
- Archiwum projektów
- Oferta szkoły










