W dniu 09.12.2022 został rozstrzygnięty konkurs „Łódzkie na mapach 2022”. Wśród nagrodzonych prac znalazły się również te, które wykonali uczniowie naszej szkoły. Pierwsze miejsce w tegorocznym konkursie zajęła Roksana Kubiak za pracę pt. „Galerie sztuki w Łodzi i okolicach”. Trzecie miejsce zajęli ex equo: Bartosz Tarczyński z pracą. „Mapa Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich z podziałem na lasy i ich powierzchnie” oraz Jakub Berliński – „Mapa stacji benzynowych na terenie Miasta Łodzi”. Pracę naszych zdolnych uczniów nadzorował p. Piotr Przybycin. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.

Roksana Kubiak „Galerie sztuki w Łodzi i okolicach”.

Miejsce 3 Jakub Berliński: „Mapa stacji benzynowych na terenie Miasta Łodzi”.

Bartosz Tarczyński : „Mapa Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich z podziałem na lasy i ich powierzchnie”