W tegorocznym konkursie fotograficznym nt.:”moje wspomnienia z wakacji” wzięło udział 18 osób Jakość i artyzm nadesłanych prac był bardzo wysoki, toteż wybór zwycięzców był bardzo trudny. Ostatecznie pięcioosobowe jury przyznało: 
I miejsce Marcelowi Kapicy z klasy Ic za zdjęcie „Ogród botaniczny z mojej perspektywy”,
II miejsce Krzysztofowi Dankowskiemu z klasy 3ac za zdjęcie „Bieg”,III miejsce Dominikowi Grzybowi z klasy IVgc za pracę „Kruchy lot”.

Jury przyznało wyróżnienie
Pawłowi Flisiakowi z klasy 3ac za zdjęcie ” Człowiek odczuwający ból egzystencjalny i rozmyślający nad sensem życia” i Wiktorii Stańczyk z klasy 4ga za zdjęcie „zacumowanie w Dąbkach”.Zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy!

Nagroda publiczności

Uczniowie wybrali swoje ulubione zdjęcie przysłane na konkurs fotograficzny nt.: „Moje wspomnienia z wakacji”. Jego  autorem jest Kamil Sobolewski z klasy 4GB.Zdjęcie zatytułował ” Blask nad płónąca wodą”. Aż 69 głosów oddano na pracę Kamila. W sumie oddano 256 głosów, w tym 9 nieważnych. Drugie miejsce w głosowaniu zajął Dominik Grzyb z klasy 4GC (zdjęcie pt.: „Kruchy lot”), trzecie zaś Krzysztof Dankowski z klasy 3AC (zdjęcie pt.:”Bieg”). Dla zwycięzcy i wszystkich uczestników konkursu serdeczne gratulacje!