14 października tradycyjnie spotkaliśmy się na uroczystości przekazania przez tegorocznych maturzystów sztandaru szkoły młodszym kolegom oraz ślubowania uczniów klas pierwszych.

Pani Dyrektor Grażyna Załuga złożyła wszystkim zgromadzonym okolicznościowe życzenia. Po oficjalnej uroczystości odbył się konkurs otrzęsinowy klas pierwszych zorganizowany przez uczniów klasy 2A. Pierwszoklasiści musieli między innymi zaprezentować film o swojej klasie, walczyć o miejsca na gorących krzesłach, zjeść jabłko bez użycia rąk, czy rozpoznać flagi państwowe z całego świata. Zwycięzcami okazali się uczniowie klasy 1A. W nagrodę otrzymali dzień z wychowawcą wolny od zajęć lekcyjnych oraz możliwość zorganizowania przyszłorocznych otrzęsin.

Serdecznie gratulujemy!

W imieniu wszystkich pracowników ZSG-T w Łodzi składamy podziękowania naszym Uczniom i ich Rodzicom za ciepłe słowa, serdeczne życzenia oraz przepiękny i pyszny tort, który z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręczyli nam przedstawiciele Rady Rodziców. Całej społeczności szkolnej życzymy, by ten dzisiejszy, świąteczny nastrój pozostał z nami jak najdłużej.

Dyrekcja ZSG-T w Łodzi