W dniu 20.05.2022r.uczniowie pierwszej klasy Technikum Leśnego w ZSG-T im. Sybiraków w Łodzi udali się na wycieczkę zawodową do Ośrodka Hodowli Zwierzyny Łownej w Nadleśnictwie Poddębice, a następnie do Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie. Program wydarzenia okazał się bardzo interesujący. Młodzież zobaczyła, jakie efekty w ramach poprawiania puli genowej i bazy pokarmowej można uzyskać w hodowli zwierzyny łownej. W OKL w Gołuchowie odbyliśmy ciekawe zajęcia z dendrologii, zwiedziliśmy nowoczesne Muzeum Leśnictwa i Techniki Leśnej, a także odwiedziliśmy zagrody żubrów, koników polskich, dzików i danieli. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

https://2025.technika.perspektywy.pl/rankingi/ranking-lodzki
Wydarzenia
- Dzień Dziecka w ZSG-T
- ZSG-T objęte patronatem naukowym Wojskowej Akademii Technicznej
- 3D na wycieczce integracyjnej
- Wycieczka do Wieliczki
- Kurs pilarz – drwal
- Wyjazd integracyjny klasy 2B
- Informatycy z ZSG-T w świecie filmu! | Wrocław & DaVinci Resolve
- Uroczyste zakończenie nauki uczniów klas piątych
- Dzień Geografa i Światowy Dzień Ziemi
- Udział w XII Szkolnym Biegu na Orientację






