We wtorki 14 i 21 września 2021, na terenie klubu strzeleckiego Dziesiątka LOK, klasy pierwsze pod opieką wychowawców, odbyły szkolenie strzeleckie. W szkoleniu prowadzonym przez instruktor Aleksandrę Soszkę, Piotra Stasiaka wspierali pierwszaków ich starsi koledzy: Dawid Józefowicz z 3 PA i Adam Kotus z 3 PC. Tą coroczną tradycyjną imprezę zakończył turniej strzelecki klas pierwszych, którego wyniki ogłoszone zostaną podczas tegorocznych otrzęsin. W turnieju uczestniczyło po sześciu strzelców z każdej klasy, którzy wcześniej najlepiej wykonali ćwiczenie w strzelaniu na skupienie.

https://2025.technika.perspektywy.pl/rankingi/ranking-lodzki
Wydarzenia
- Dzień Dziecka w ZSG-T
- ZSG-T objęte patronatem naukowym Wojskowej Akademii Technicznej
- 3D na wycieczce integracyjnej
- Wycieczka do Wieliczki
- Kurs pilarz – drwal
- Wyjazd integracyjny klasy 2B
- Informatycy z ZSG-T w świecie filmu! | Wrocław & DaVinci Resolve
- Uroczyste zakończenie nauki uczniów klas piątych
- Dzień Geografa i Światowy Dzień Ziemi
- Udział w XII Szkolnym Biegu na Orientację





