W poniedziałek 13 września 2021 r. uczniowie nasze szkoły uczestniczyli w „Arenie Młodych”, która w tym roku odbyła się na łódzkim stadionie ORŁA. Był wspólny śpiew, taniec, modlitwa, uwielbienie. Młodzi przybyli odpowiadając na zaproszenie Metropolity Łódzkiego, Księdza Arcybiskupa Grzegorza Rysia. Wielu z naszych uczniów włączyło się czynnie w organizację tegorocznego spotkania.

https://2025.technika.perspektywy.pl/rankingi/ranking-lodzki
Wydarzenia
- Dzień Dziecka w ZSG-T
- ZSG-T objęte patronatem naukowym Wojskowej Akademii Technicznej
- 3D na wycieczce integracyjnej
- Wycieczka do Wieliczki
- Kurs pilarz – drwal
- Wyjazd integracyjny klasy 2B
- Informatycy z ZSG-T w świecie filmu! | Wrocław & DaVinci Resolve
- Uroczyste zakończenie nauki uczniów klas piątych
- Dzień Geografa i Światowy Dzień Ziemi
- Udział w XII Szkolnym Biegu na Orientację













