Szanowni Państwo, zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Edukacji i Nauki w dniach 13 – 16 września 2021 w przychodni wskazanej dla naszej szkoły będzie możliwe zaszczepienie chętnych uczniów przeciwko COVID-19. Prosimy o zapoznanie się z materiałami informacyjnymi opublikowanymi przez Ministerstwo Edukacji i Nauki zamieszczone na : https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/organizacja-szczepien–informacja-dla-dyrektorow-szkol-i-placowek. Zainteresowani szczepieniem rodzice uczniów niepełnoletnich powinni dostarczyć do szkoły dwa wypełnione dokumenty (można je pobrać z podanej strony lub wypełnić podczas najbliższego zebrania z rodzicami):

1) Deklaracja na szczepienia

2) Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z materiałami dotyczącymi szczepień przeciwko COVID-19. Zaszczepieni uczniowie i nauczyciele to większa szansa na powrót do normalnej nauki w szkole.

PLANOWANE ZEBRANIA Z RODZICAMI WE WRZEŚNIU:

6 września 2021 r. o godz. 17 30 – klasy pierwsze, drugie i trzecie po szkole podstawowej,

13 września 2021 r. o godz. 17 30 – klasy trzecie po gimnazjum i czwarte.