Drodzy Absolwenci szkół podstawowych, Szanowni Rodzice Ósmoklasistów 

„Dni drzwi otwartych” zawsze były okazją, aby uczniowie szkół podstawowych i ich rodzice mogli poznać ofertę szkół średnich, kadrę pedagogiczną i szkolną społeczność. Niestety, w obecnej chwili nie możemy zaprosić wszystkich zainteresowanych do siebie, ale zachęcamy do wirtualnych spotkań z nauczycielami i uczniami 12 czerwca, w godzinach 9.00 – 12.00  

Jak się z nami połączyć? Najprościej chyba przez konto Teams Państwa dziecka, klikając w DOŁĄCZ DO SPOTKANIA  

Istnieje możliwość zapoznania się z wyposażeniem pracowni zawodowych w dniu składania wniosków o przyjęcie do szkoły. 

Szczegóły oferty edukacyjnej znajdują się na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku

Ewentualne pytania dot. naboru prosimy kierować na adres: rekrutacja@zsgt.elodz.edu.pl