25 maja 2021 roku klasa 2 PC wybrała się do Lasu Łagiewnickiego na zajęcia przyrodniczo – leśne dotyczące ochrony wód. W trakcie zajęć uczniowie pobierali próbki wody, badali jej parametry oraz odławiali bezkręgowce, które posłużyły do wykonania oceny jakości wody.

https://2025.technika.perspektywy.pl/rankingi/ranking-lodzki
Wydarzenia
- Dzień Dziecka w ZSG-T
- ZSG-T objęte patronatem naukowym Wojskowej Akademii Technicznej
- 3D na wycieczce integracyjnej
- Wycieczka do Wieliczki
- Kurs pilarz – drwal
- Wyjazd integracyjny klasy 2B
- Informatycy z ZSG-T w świecie filmu! | Wrocław & DaVinci Resolve
- Uroczyste zakończenie nauki uczniów klas piątych
- Dzień Geografa i Światowy Dzień Ziemi
- Udział w XII Szkolnym Biegu na Orientację





