Zapraszamy na pierwsze w historii Targi Edukacyjne on-line w dniach 24-25 marca 2021 na stronie https://targi.wckp.lodz.pl/. Szukaj kafelka z ofertą Zespołu Szkół Geodezyjno – Technicznych w Łodzi.

Na platformie Targów Edukacyjnych możecie m.in. obejrzeć prezentację o naszej szkole. Ta prezentacja jest także dostępna na stronie 

W ramach wydarzeń towarzyszących e-Targom Edukacyjnym – Łódź 2021 prowadzonym w formie zdalnej, proponujemy spotkanie na platformie Teams z naszymi nauczycielami przedmiotów zawodowych, którzy z chęcią odpowiedzą na Wasze pytania – 26 marca w godzinach 16-17.

Jak się z nami połączyć? Najprościej chyba przez konto Teams Państwa dziecka, klikając w link

Zapraszamy Was także na Dni Drzwi Otwartych Szkoły 12 kwietnia 2021 oraz 12 czerwca 2021 roku – forma zależna od sytuacji epidemiologicznej. Dokładne informacje na ten temat znajdziecie niebawem na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy ósmoklasistów oraz ich rodziców.