Wpłać darowiznę na stypendia dla niezamożnej młodzieży z naszej szkoły. Każda wpłacona złotówka w okresie od 6 do 24 grudnia 2020 r. zostanie podwojona.

Dzień dobry Państwu,

nasza szkoła od dwu lat współpracuje z Fundacją Św. Mikołaja. Dzięki temu udaje nam się pomagać niezamożnej młodzieży z naszej szkoły, której fundujemy stypendia. W bieżącym roku szkolnym kolejnych trzech uczniów zostało stypendystami Fundacji Św. Mikołaja. Dodatkowo otrzymaliśmy od Fundacji dwa nowoczesne laptopy z całym oprogramowaniem przeznaczone dla uczniów, którzy dzięki temu mogą realizować zdalną naukę. Mamy nadzieję na kolejne komputery jeszcze w 2020 r.

Idea współpracy z Fundacją polega na solidarności społecznej, aby otrzymać pomoc musimy najpierw zdobyć środki we własnym zakresie. W okresie od 6 do 24 grudnia każda zdobyta przez nas złotówka zostanie podwojona, czyli jeżeli uzyskamy sami 500 zł. to Fundacja przekaże nam drugie 500 zł.

Co zrobić, aby przekazać środki na nasze konto?

· należy wpisać w wyszukiwarkę – stypendia.mikolaj.org.pl

· następnie w pasku po lewej stronie wybrać – wpłać na stypendia

· dalej wyszukać naszą szkołę

· po prawej stronie (przekaż środki) podany jest nasz numer subkonta

Prosimy Państwa o solidarność z niezamożnymi uczniami. Dzięki temu nasza młodzież będzie mogła realizować swoje marzenia, aspiracje i fascynacje.