Nazwisko i imię | Nauczane przedmioty |
Bąk Marcin | zawodowe informatyczne |
Bednarek Magdalena | zawodowe geodezyjne |
Biernacka – Banaszak Alina | zawodowe leśne |
Błaszczyk Alina | matematyka |
Błoch Urszula | zawodowe geodezyjne |
Cyran – Ptasińska Monika | biologia, zawodowe leśne |
Czarnecka Anna | język polski, bibliotekarz |
Czyżykowska Ewelina | zawodowe leśne |
Drożdż Anna | psycholog |
Franek Zofia | matematyka |
Głazowski Daniel | zawodowe informatyczne |
Gontarska Anna | zawodowe geodezyjne |
Jastrzębowska Ewelina | język angielski |
Jedynak Agnieszka | język angielski |
Kantor Agnieszka | zawodowe geodezyjne |
Kopczyńska Alicja | historia, przedsiębiorczość |
Kopka Marzena | matematyka |
Kosakowska Monika | wychowanie fizyczne |
Kosakowski Paweł | wychowanie fizyczne |
Kośliński Jerzy | zawodowe informatyczne |
Kubicka Agnieszka | chemia |
Kuzimski Krzysztof | zawodowe leśne |
Linek Tomasz | zawodowe informatyczne |
Mrozowska Anna | pedagog specjalny |
Obuszko Ewa | geografia |
Pękala Marcin | zawodowe informatyczne |
Pęzik Katarzyna | bibliotekarz |
Pietrzykowska Bożena | geografia, historia i teraźniejszość |
Proc Mateusz | informatyka |
Przybycin Piotr | zawodowe geodezyjne |
Przybysz Kamil | religia |
Riemer Joanna | język angielski |
Rogulski Leszek | zawodowe geodezyjne |
Ryźlak Anastazja | zawodowe leśne |
Sadowski Sebastian | zawodowe informatyczne |
Stańczyk Elżbieta | plastyka |
Starnowski Mateusz | zawodowe leśne |
Stasiak Piotr | historia, edukacja do bezpieczeństwa, informatyka |
Szewczyk Dominika | matematyka |
Szymura Sebastian | zawodowe geodezyjne, matematyka |
Śmigowska Katarzyna | matematyka |
Trawczyńska – Markiewicz Jolanta | pedagog |
Wasilewski Radosław | fizyka, zawodowe informatyczne |
Wasylkowska Agnieszka | język niemiecki |
Zając Krystyna | język polski, zawodowe leśne |
Załuga Grażyna | informatyka |
Zyśko Małgorzata | język hiszpański |
Żłobiński Piotr | zawodowe informatyczne |
Żok Adam | wychowanie fizyczne |
Żok Beata | język polski |